patalpos-nuomai-verslo-centre-kaune

Korpusas „B“Erdvus ir šviesus, 4 aukštų pastatas, kuris buvo pastatytas dar 1936 metais. Šis statinys atspindi ankstyvojo  modernizmo architektūrą, kurį įsivyravo Kaune prieškario epochoje. Šiuo metu pastatas yra įtrauktas į Lietuvos Respublikos saugotinų kultūros paveldo objektų sąrašus.

2015 – 2016 metais šis pastatas bus pilnai rekonstruotas ir apšiltintas, naudojant moderniausias medžiagas tam, kad pavirstų į modernų ir šiuolaikišką XXI amžiaus biurų centrą.

Bendras šio pastato plotas yra daugiau nei 2500kv.m.

Šiame pastate mes siūlome: Daugiau nei 1800kv.m. ploto modernaus biuro paskirties patalpų. Patalpų vidaus architektūroje vyrauja „industrial“ ir „loft“ ofisų stilius. Patalpos suplanuotos pagal naujausias ofiso planavimo tendencijas, daugiausia kaip „open space“ tipo erdvės, kas leidžia sukurti puikias vietas komandiniam darbui ir nuomojamus kvadratinius metrus išnaudoti labai efektyviai. Taip pat tas leidžia visas vidaus patalpas planuoti s itin lanksčiai ir esant poreikiui be vargo keisti patalpų konfigūraciją. Šiame pastate, be kita ko, rasite įvairių bendro darbo bei poilsio zonų su natūralia dienos šviesa. Taip pat čia yra įsikūręs sporto klubas, sveikatingumo centras, soliariumas, masažo kabinetai, šokių studija, vaikų žaidimų ir priežiūros kambarys. Visi mūsų Verslo Parko nuomininkai šiuose objektuose gali lankytis, ilsėtis bei sportuoti išskirtinėmis sąlygomis.

Laisvos patalpos nuomai:

Aukštas
Plotas (kv.m.) 200
Paskirtis Paslaugų / kitos
Pastaba Patalpos nuo 30 kv.m. dešinėje I aukšto pusėje

Aukštas I
Plotas (kv.m.) 144,72
Paskirtis Paslaugų / kitos
Pastaba Patalpos nuo 30 kv.m. kairėje I aukšto pusėje

Aukštas II 
Plotas (kv.m.) 571,08
Paskirtis Biurų
Pastaba Minimalus plotas nuo 194 kv.m.

Aukštas III 
Plotas (kv.m.) 194,48
Paskirtis Biurų
Pastaba Minimalus plotas 194,48 kv.m.

PATALPŲ IŠPLANAVIMAS

Norėdami susipažinti su nuomojamų patalpų išplanavimu, kviečiame peržiūrėti planus.

PLANAI

PATALPŲ APŽIŪRA

Norėdami apžiūrėti patalpas, maloniai kviečiame susisiekti su mumis.

KONTAKTAI