Interjero vizualizacijos

Korpusas „A“4 aukštų pastatas, menantis didingą Kauno miesto, kaip laikinosios Lietuvos Respublikos sostinės istoriją. Pastatas buvo pastatytas dar 1926 metais. Šiuo metu yra įtrauktas į saugotinų objektų registrą ir saugomas Lietuvos Respublikos kultūros paveldo departamento. 2015 – 2016 metais šis pastatas bus pilnai rekonstruotas bei sutvarkytas naudojant moderniausias medžiagas tam, kad pilnai atitiktų reikalavimus taikomus XXI amžiaus, moderniam ir šiuolaikiškam biurų centrui.

Bendras šio pastato plotas yra apie 2500kv.m.

Šiame pastate siūlome: Daugiau nei 1000kv.m. ploto modernaus biuro paskirties patalpų. Virš 500 kvadratinių metrų komercinės paskirties patalpų prekybai ir paslaugoms pirmame pastato aukšte. Komercinės patalpos yra gerai matomos nuo pagrindinės gatvės, turi vitrininius langus ir atskirą, tiesioginį patekimą iš Vytauto prospekto pusės.

Šiame pastate, be kita ko, yra įsikūrusi moderni, iki 120 vietų svečiams talpinanti mokymų/seminarų salė. Veikia maitinimo įstaiga su jaukiu žiemos sodu, siūlanti verslo pietus bei pobūvių salės nuomą ir greito maitinimo užkandinė. Yra įsikūręs visą parą veikiantis sporto klubas SPORTGATES 24/7, kelionių organizatorius, teikiantis bilietų pardavimo bei reikiamų kelionės vizų tvarkymo paslaugas.

Laisvos patalpos nuomai:

Aukštas I
Plotas (kv.m.) 215,14
Paskirtis Maitinimo
Pastaba Galima atskirti apie 40 kv.m. ir 175 kv.m.

Aukštas III
Plotas (kv.m.) 471,59
Paskirtis Biurų
Pastaba Minimalus plotas nuo 220 kv.m. 

PATALPŲ IŠPLANAVIMAS

Norėdami susipažinti su nuomojamų patalpų išplanavimu, kviečiame peržiūrėti planus.

PLANAI

PATALPŲ APŽIŪRA

Norėdami apžiūrėti patalpas, maloniai kviečiame susisiekti su mumis.

KONTAKTAI